MZKMIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI

Spółka z o. o. w Koszalinie

Internetowy Rozkład Jazdy Autobusów
Linie autobusowe:
234689101112141516171819



Opcje wyświetlania: przystanki końcowe   przebiegi  
 


Rozkład jazdy linii nr 3
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Władysława IV
Trasa:MN
Niekłonice / Wieś 02
Niekłonice -
|  Niekłonice Działki / Pętla
Niekłonice / Działki II
Niekłonice / Drukarnia -
Lechicka / Ogrodnictwo - 07
Lechicka / Działki 05
Lechicka / Bumar 03
Lechicka / Łużycka 01
Powstańców Wielkopolskich / Szkoła 01
Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Niepodległości 0622
Monte Cassino / Podgórna 0324
Władysława IV / Wańkowicza 0226
Władysława IV / Akademicka 0428
Władysława IV / Pętla210
godziny 5 6 7 8 91011121314151617181920
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
41
21
41
21
41
11
41
39
40
39
39
37
09
39
09
39
09
39
07
41
41
41
41
sobota01
37
37
37
37
37
38
38
38
38
37
43
41
niedziela
i święta
01
37
37
37
37
37
38
38
38
38
37
41
41
Objaśnienia:
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 01.03.2016r

           


Rozkład jazdy linii nr 6
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Szczecińska
Trasa:MN
ŁABUSZ / Starowiejska Pętla 02
Starowiejska / Wilków Morskich - 03
Starowiejska / Farmerska - 01
Północna / Starowiejska - 03
Północna / Torfowa - 01
|  Jamneńska / Szkoła Pętla 03
Jamneńska / Północna 01
Koszalińska / Kwiatowa - 05
Koszalińska / Żyzna - 03
Koszalińska / Ariadna - 01
Władysława IV / Działki Pętla 17
Władysława IV / Działki - 15
Władysława IV / Działki - 13
Władysława IV / Duńska - 11
|  Duńska / Duńska 02
Grecka / Grecka 02
Francuska / Grecka 02
Francuska / Fińska 03
Holenderska / Maltańska 02
Holenderska / Brytyjska 04
Władysława IV / Holenderska - 07
Władysława IV / Pierścień 07
|  Władysława IV / Pętla
Władysława IV / Kwiatkowskiego 05
Władysława IV / Sikorskiego 03
Władysława IV / Kutrzeby 01
Monte Cassino / Młyńska 01
Waryńskiego / Matejki 02
Zwycięstwa / Waryńskiego 07
Zwycięstwa / Piłsudskiego 05
Zwycięstwa / Rynek Staromiejski 03
|  Armii Krajowej / Bank 04
Zwycięstwa / Dworzec PKS 0133
Szczecińska / Mieszka I 0214
Szczecińska / Brzozowa 0415
Szczecińska / Syrenki 0627
Szczecińska / Zakłady Usługowe 0818
Szczecińska / Pętla 09210
godziny0607080910111213141516171819202122
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
54D
24D
46D
54D
08Dv
23D
53D
08D
23D
53D
08D
23D
53D
08D
23D
53D
08D
23D
53D
08D
23D
54D
24D
54D
24D
54D
24D
54D
08D
45D
05D
45D
18D
18D
08D
38D
sobota08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
08D
niedziela
i święta
38D
08D
08D
08D
38D
08D
38D
08D
38D
38D
08D
38D
38D
08D
38D
08D
08D
07D
Objaśnienia:
D-kurs do Dworca PKP
v-kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
K-kurs do Władysława IV/Kwiatkowskiego
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 29.08.2016

           


Rozkład jazdy linii nr 10
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: BoWiD
Trasa:MN
Chałubińskiego / Centrum Edukacji 03
Chałubińskiego / Szpital 01
Piłsudskiego / Zubrzyckiego 03
Traugutta / Piłsudskiego 04
Traugutta / Zgody 02
Zwycięstwa / Moniuszki 09
Zwycięstwa / Waryńskiego 07
Zwycięstwa / Piłsudskiego 05
Zwycięstwa / Rynek Staromiejski 03
Armii Krajowej / Bank 04
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 0120
Morska / Bohaterów Warszawy 0233
Morska / Energetyków 0414
Przemysłowa / Morska 0226
Przemysłowa / Urząd Celny - 0417
BoWiD / Przemysłowa 0218
BoWiD / ZORD 0419
BoWiD / Przemysłówka 06110
BoWiD / Kospel 08111
godziny 5 6 7131415
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
40
41
43
37
43
43
sobota
niedziela
i święta
Objaśnienia:
D - kurs do Dworca PKP
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 01.03.2016r

           


Rozkład jazdy linii nr 12
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Lubiatowska / Łąkowa (Dzierżęcino)
Trasa:MN
Szczecińska / Pętla 09
Szczecińska / Sklep Meblowy 05
Szczecińska / ZDW 03
Szczecińska / Jasna 01
Mieszka I / Bohaterów Warszawy 02
Mieszka I / Zacisze 04
Mieszka I / BOWiD 06
BoWiD / Mieszka I 01
Przemysłowa / Janex - 03
Przemysłowa / Urząd Skarbowy 01
Morska / Sienkiewicza 06
Spokojna / Franciszkańska 02
Franciszkańska / Energetyków 01
Armii Krajowej / Kościół 11
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Niepodległości 0634
Monte Cassino / Podgórna 0315
Władysława IV / Wańkowicza 0227
Jana Pawła II / Władysława IV 0518
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 03311
Jana Pawła II / Fałata 01213
Traugutta / Piłsudskiego 04215
Traugutta / Zgody 02116
Zwycięstwa / 4 Marca 14117
Zwycięstwa / Zielona 16118
Św. Wojciecha / Kościół 02119
Św. Wojciecha / Jabłoniowa 04120
Św. Wojciecha / Wojska Polskiego 06121
Wojska Polskiego / Szkoła 02122
|  Zagórzyno / Pętla 02123
Dzierżęcińska / Limbowa - 02124
Dzierżęcińska / Ptasia - 04125
Dzierżęcińska / Żurawia - 06126
Lubiatowska / Łąkowa 05127
|  Lubiatowska / Krawiecka - 03129
|  Lubiatowska / Chełmoniewo 01130
Zwycięstwa / Chełmoniewo Pętla 15131
godziny 51314
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
33
11Z
11Zv
sobota
niedziela
i święta
Objaśnienia:
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
Z - kurs do Zagórzyna
C - kurs do Chełmoniewa przez Zagórzyno - Dzierżęcino
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 04.05.2016r

           


Rozkład jazdy linii nr 14
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Franciszkańska
Trasa:MN
Langego / Pętla 03
Oskara Lange / Staszica 01
Śniadeckich / Langego 03
Śniadeckich / Jana Pawła II 01
Jana Pawła II / Fałata 01
Traugutta / Piłsudskiego 04
Traugutta / Zgody 02
Zwycięstwa / Moniuszki 09
Zwycięstwa / Waryńskiego 07
Zwycięstwa / Piłsudskiego 05
Zwycięstwa / Rynek Staromiejski 03
Armii Krajowej / Bank 04
Morska / Bohaterów Warszawy 0233
Energetyków / Morska 0225
Franciszkańska / Energetyków 0227
Franciszkańska / Bosmańska 0418
godziny0405060708091011121314151617181920212223
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
38v
03
28
52
12
27
32
56
11
26
41
56
10
25
40
55
10
25
40
55
10
25
40
55
10
25
40
55
10
25
40
55
10
25
41
56
11
26
41
56
11
26
41
56
11
26
41
57
13
33
53
13
33
53
13
34
04
34
04
34
04
34
04
sobota31
01
31
02
32
02
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
niedziela
i święta
11
52
32
01
31
01
31
01
31
01
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
34
04
Objaśnienia:
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 29.08.2016

           


Rozkład jazdy linii nr 15
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: BoWiD
Trasa:MN
Chałubińskiego / Centrum Edukacji 03
Chałubińskiego / Szpital 01
Piłsudskiego / Zubrzyckiego 03
Orląt Lwowskich / Sawickiej 02
Jana Pawła II / Politechnika 02
Jana Pawła II / Staszica 04
Władysława IV / Sikorskiego 03
Władysława IV / Kutrzeby 01
Monte Cassino / Bałtycka 04
Armii Krajowej / Kościół 11
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
|  Armii Krajowej / Bank 04
Morska / Bohaterów Warszawy 0211
Morska / Energetyków 0412
Przemysłowa / Morska 0213
Przemysłowa / Urząd Celny - 0414
BoWiD / Przemysłowa 0215
BoWiD / ZORD 0416
BoWiD / Przemysłówka 0617
BoWiD / Kospel 0518
Bohaterów Warszawy / GIPO 0619
|  Łukasiewicza / ROMEX - 0119
Łukasiewicza / NordGlass 03110
godziny 6
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
56D
sobota
niedziela
i święta
Objaśnienia:
Ł - kurs do Łukasiewicza / NordGlass
D - kurs do Bohaterów Warszawy / GIPO przez Dworzec PKP
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 04.05.2016r

           


Rozkład jazdy linii nr 15
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Chałubińskiego
Trasa:MN
|  Łukasiewicza / NordGlass 03
|  Łukasiewicza / ROMEX - 02
Bohaterów Warszawy / GIPO 06
BoWiD / Kospel 08
BoWiD / Royal Greenland 03
BoWiD / Mieszka I 01
Przemysłowa / Janex - 03
Przemysłowa / Urząd Skarbowy 01
Morska / Przemysłowa 03
Morska / Kazel 01
Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Niepodległości 0622
Monte Cassino / Podgórna 0324
Władysława IV / Wańkowicza 0237
Jana Pawła II / Władysława IV 0518
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 03210
Jana Pawła II / Fałata 01111
Piłsudskiego / Traugutta 06314
Chałubińskiego / Szpital 02216
Chałubińskiego / Leśna 04016
Chałubińskiego / Centrum Edukacji 03117
godziny 6 7 8 910111213141516171819202122
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
02
31
56
25
55
25
55
25
55
25
55
25
55
25
55
25
57
27
56
27
56
26
56
26
01
21
01
21
01
01
01
32
sobota31
01
01
01
07
07
07
07
07
07
07
07
07
27
06
01
01
01
niedziela
i święta
30
01
01
01
07
07
07
07
07
07
07
07
07
27
06
01
01
01
Objaśnienia:
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 04.05.2016r

           


Rozkład jazdy linii nr 16
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Oskara Lange
Trasa:MN
Gnieźnieńska / Kamieniarska Pętla 08
Gnieżnieńska / Paderewskiego 05
Gnieźnieńska / 4 Marca 03
Gnieźnieńska / Modrzejewskiej 01
Krakusa i Wandy / Połczyńska 02
Krakusa i Wandy / Drzymały 04
Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Niepodległości 0622
Monte Cassino / Podgórna 0324
Władysława IV / Wańkowicza 0237
Jana Pawła II / Władysława IV 0518
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 03210
Śniadeckich / Politechnika 02111
Śniadeckich / Kołłątaja 04112
Śniadeckich / Langego 06214
Oskara Lange / Tradycji 02115
Oskara Lange / Staszica 04116
Langego / Pętla 03117
godziny 5 6 7 8 91011121314151617181920212223
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
05p
25p
50p
10p
31p
48p
03p
18p
33p
48p
03p
17p
32p
47p
02p
17p
32p
47p
02p
17p
32p
47p
02p
17p
32p
47p
02p
17p
32p
47p
02p
17p
33p
48p
03p
18p
33p
48p
03p
18p
33p
48p
03p
18p
33p
49p
08p
28p
48
08
28
48
10
30
50
10
30
50
09
29
49
09
29
59
24
sobota28
58
28
58
28
48
08
28
48
08
28
44
59
14
29
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
49
08
28
48
08
28
48
08
28
48
08
28
00
niedziela
i święta
08
28
08
28
48
13
28
58
28
58
28
59
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
45
00
15
30
49
09
29
49
08
28
48
08
28
48
08
28
48
08
28
58
Objaśnienia:
p - kurs wykonuje autobus przegubowy
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 01.03.2016r

           


Rozkład jazdy linii nr 17
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Oskara Lange
Trasa:MN
Łukasiewicza / NordGlass 03
Łukasiewicza / ROMEX - 02
Bohaterów Warszawy / Syrenki 07
Bohaterów Warszawy / Brzozowa 05
Bohaterów Warszawy / Mieszka I 03
Bohaterów Warszawy / Morska 01
Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Niepodległości 0622
Monte Cassino / Podgórna 0324
Władysława IV / Wańkowicza 0237
Jana Pawła II / Władysława IV 0518
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 03210
Śniadeckich / Politechnika 02111
Śniadeckich / Kołłątaja 04112
Śniadeckich / Langego 06214
Oskara Lange / Tradycji 02115
Oskara Lange / Staszica 04116
Langego / Pętla 03117
godziny 5 6 7 81314151622
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
56v
26v
58v
35v
35v
58v
28v
58v
28v
58v
28v
24
sobota
niedziela
i święta
Objaśnienia:
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 01.03.2016r

           


Rozkład jazdy linii nr 19
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Armii Krajowej / Bank
Trasa:MN
Świeszyno Pętla P 01
Świeszyno - P 12
Chałupy - P 10
Konikowo III - P 08
Konikowo II - P 06
Konikowo I - P 04
Konikowo - P 01
Wrzosów / Połczyńska - 02
Paproci / Gozdzików 02
|  Goździków / Paproci 02
Paproci / Słoneczników 04
Paproci / Nasturcji 06
Kretomino / Agrestowa
Kretomino / Kościelna
Kretomino / Skrzyżowanie
Gnieźnieńska / Diamentowa 11
Gnieźnieńska / Kościół 09
Gnieźnieńska / Cmentarz 07
Gnieżnieńska / Paderewskiego 05
Gnieźnieńska / 4 Marca 03
Gnieźnieńska / Modrzejewskiej 01
Krakusa i Wandy / Połczyńska 02
Krakusa i Wandy / Drzymały 04
Armii Krajowej / Bank 04
godziny0506070809101112131415161718
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
28
39
45
51
12
32
sobota27
27
23
54
09
24
54
09
25
niedziela
i święta
08
24
54
09
24
54
06
Objaśnienia:
R-kurs do Goździków / Paproci (Raduszka)
Z-kurs do Gnieźnieńska / 4 Marca
25.12 - NIE KURSUJE ŻADNA LINIA KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
Rozkład jazdy ważny od 08.10.2016r

           

Legenda:
  • Minuty na zielono - przystanek początkowy
  • - przystanek na żądanie
  • P - przystanek podmiejski
  • M - maksymalny czas przejazdu w mintutach między przystankami
  • N - maksymalny czas przejazdu w minutach narastająco

Lista przystanków Alfabetyczna lista wszystkich przystanków

Gopay - bilety okresowe przez Internetkiedyprzyjedzie.pl
© Wszelkie prawa zastrzeżone