MZKMIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI

Spółka z o. o. w Koszalinie

Internetowy Rozkład Jazdy Autobusów
Linie autobusowe:
234689101112131415161718



Opcje wyświetlania: przystanki końcowe   przebiegi  
 


Rozkład jazdy linii nr 3
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Jamno - Łabusz
Trasa:MN
Niekłonice / Wieś P 02
Niekłonice - P
Niekłonice Działki / Pętla
|  Niekłonice / Działki II P
Niekłonice / Drukarnia -
Lechicka / Ogrodnictwo - 07
Lechicka / Działki 05
Lechicka / Bumar 03
Lechicka / Łużycka 01
Powstańców Wielkopolskich / Szkoła 01
Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Niepodległości 0622
Monte Cassino / Podgórna 0324
Władysława IV / Wańkowicza 0226
Władysława IV / Akademicka 0428
|  Władysława IV / Pętla19
Władysława IV / Wiadukt 0619
Władysława IV / Holenderska - 08110
Władysława IV / Francuska - 10111
Władysława IV / Duńska - 12112
Władysława IV / Działki - 14113
Władysława IV / Działki - 16114
Koszalińska / Ariadna - 02115
Koszalińska / Żyzna - 04116
Koszalińska / Kwiatowa - 06117
Jamneńska / Szkoła Pętla 04119
|  Jamneńska / Szkoła Pętla 03121
|  Jamneńska / Wichrowa - 06119
|  Jamneńska / Filtrowa MWiK 08221
|  Jamneńska / Północna 02122
Północna / Torfowa - 02220
Północna / Starowiejska - 04121
Starowiejska / Farmerska - 02122
Starowiejska / Wilków Morskich - 04123
ŁABUSZ / Starowiejska Pętla 02124
godziny 5 6 7 8 91011121314151617181920
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
32
21
49S
06w
31J
05w
23J
48
33J
33J
23J
03S
44S
24J
00S
40j
21J
02
41J
33
11w
08J
47J
sobota08w
11w
42
17J
17J
17J
17J
17J
17
17J
45w
17J
17J
45w
niedziela
i święta
11w
11w
42
17J
17J
17J
17J
17J
17
17J
45w
17J
17J
45w
Objaśnienia:
J - kurs do Jamneńska Szkoła Pętla
S - kurs w okresie ferii i wakacji realizowany do Jamna
j - kurs do Jamneńska / Filtrowa MWiK przez Jamneńska Szkoła
w - kurs do Pętli Władysława IV
Rozkład jazdy ważny od 01.09.2014r

             


Rozkład jazdy linii nr 10
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: BoWiD
Trasa:MN
Chałubińskiego / Centrum Edukacji 03
Chałubińskiego / Szpital 01
Piłsudskiego / Zubrzyckiego 03
Traugutta / Piłsudskiego 04
Traugutta / Zgody 02
Zwycięstwa / Moniuszki 09
Zwycięstwa / Waryńskiego 07
Zwycięstwa / Piłsudskiego 05
Zwycięstwa / Rynek Staromiejski 03
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Armii Krajowej / Bank 04
Morska / Bohaterów Warszawy 0222
Morska / Energetyków 0413
Przemysłowa / Morska 0225
Przemysłowa / Urząd Celny - 0416
BoWiD / Przemysłowa 0217
BoWiD / ZORD 0418
BoWiD / Przemysłówka 0619
BoWiD / Kospel 08110
godziny 5 6 7 8 910111213141516181921
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
40v
25
45
44
07
03
43
23
04
44
24
04
44
27
07
27
27
24
42
28
sobota43
33
33
33
33
33
33
33
13
32
niedziela
i święta
Objaśnienia:
d - kurs do Dworca PKP
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
Rozkład jazdy ważny od 01.05.2013r

             


Rozkład jazdy linii nr 12
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Zagórzyno
Trasa:MN
Szczecińska / Pętla 09
Szczecińska / Sklep Meblowy 05
Szczecińska / ZDW 03
Szczecińska / Jasna 01
Mieszka I / Bohaterów Warszawy 02
Mieszka I / Zacisze 04
Mieszka I / BOWiD 06
BoWiD / Mieszka I 01
Przemysłowa / Janex - 03
Przemysłowa / Urząd Skarbowy 01
Morska / Sienkiewicza 06
Spokojna / Franciszkańska 02
Franciszkańska / Energetyków 01
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
|  Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Kościół 1122
Armii Krajowej / Niepodległości 0624
Monte Cassino / Podgórna 0337
Władysława IV / Wańkowicza 0229
Jana Pawła II / Władysława IV 05110
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 03111
Jana Pawła II / Fałata 01112
Traugutta / Piłsudskiego 04214
Traugutta / Zgody 02216
Zwycięstwa / 4 Marca 14218
Zwycięstwa / Zielona 16119
|  |  Zwycięstwa / Św. Wojciecha 18
|  |  Zwycięstwa / Zdobywców Wału Pomorskiego 20
|  |  Lubiatowska / Chełmoniewo 02
|  Lubiatowska / Łąkowa 05
|  Lubiatowska / Krawiecka - 03
|  Lubiatowska / Chełmoniewo 01
|  Zwycięstwa / Chełmoniewo Pętla 15
Św. Wojciecha / Kościół 02120
Św. Wojciecha / Jabłoniowa 04121
Św. Wojciecha / Wojska Polskiego 06122
Wojska Polskiego / Szkoła 02123
Zagórzyno / Pętla 02124
godziny 5 6131415162021
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
38v
47
48v
28
08
48v
28v
08
08
sobota20
niedziela
i święta
20
Objaśnienia:
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
r - kurs przez Lubiatowska Łąkowa w okresie nauki szkolnej
z - kurs do Zagórzyna
Rozkład jazdy ważny od 03.11.2014r

             


Rozkład jazdy linii nr 13
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Dworzec PKP, Franciszkańska
Trasa:MN
Bonin P
Bonin / Szkoła P
|  Kretomino / Familijna
|  Kretomino / Porzeczkowa
|  Paproci / Kaczeńców 03
|  Paproci / Bratków 05
|  Goździków / Paproci
|  Paproci / Słoneczników 04
|  Paproci / Nasturcji 06
|  Kretomino / Agrestowa
|  Kretomino / Kościelna
Kretomino / Skrzyżowanie
Gnieźnieńska / Diamentowa 11
Gnieźnieńska / Kościół 09
Gnieźnieńska / Cmentarz 07
Gnieżnieńska / Paderewskiego 05
Gnieźnieńska / 4 Marca 03
Gnieźnieńska / Modrzejewskiej 01
1 Maja / Andersa 01
Zwycięstwa / Rynek Staromiejski 03
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Armii Krajowej / Bank 04
Morska / Bohaterów Warszawy 0222
Energetyków / Morska 0224
Franciszkańska / Energetyków 0226
Franciszkańska / Bosmańska 0417
godziny101213151617
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
25F
25F
48Fr
23Fv
sobota23F
23F
23F
niedziela
i święta
23F
23F
23F
Objaśnienia:
B - kurs bezpośrednio do Dworca PKP
F - kurs do Franciszkańskiej
G - w okresie ferii i wakacji szkolnych kurs nie realizowany
r - kurs z Bonina w okresie ferii i wakacji szkolnych z Raduszki
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
x - kurs do zajezdni
Rozkład jazdy ważny od: 01.12.2014

             


Rozkład jazdy linii nr 14
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Franciszkańska
Trasa:MN
Oskara Lange / Pętla 03
Oskara Lange / Staszica 01
Śniadeckich / Oskara Lange 03
Śniadeckich / Jana Pawła II 01
Jana Pawła II / Fałata 01
Traugutta / Piłsudskiego 04
Traugutta / Zgody 02
Zwycięstwa / Moniuszki 09
Zwycięstwa / Waryńskiego 07
Zwycięstwa / Piłsudskiego 05
Zwycięstwa / Rynek Staromiejski 03
Armii Krajowej / Bank 04
Morska / Bohaterów Warszawy 0233
Energetyków / Morska 0225
Franciszkańska / Energetyków 0227
Franciszkańska / Bosmańska 0418
godziny 5 6 7 8 910111213141516171819202122
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
32
52
12
29
56
16
33
48
02
16
35
55
17
35
55
15
35
55
15
35
55
15
35
55
15
36
56
16
36
56
16
36
56
16
36
56
14
36
56
14
34
54
13
33
53
13
33
53
22
52
22
52
sobota47
17
47
17
51
21
48
20
50
20
50
18
50
20
50
20
50
20
48
20
50
20
50
18
49
19
49
19
48
17
48
16
52
16
47
niedziela
i święta
17
47
17
51
21
50
20
50
20
50
20
50
20
50
20
50
20
50
20
50
20
50
19
49
19
49
19
48
19
48
16
52
16
47
Objaśnienia:
Rozkład jazdy ważny od: 01.12.2014

             


Rozkład jazdy linii nr 15
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: BoWiD, SSE
Trasa:MN
Chałubińskiego / Centrum Edukacji 03
Chałubińskiego / Szpital 01
Piłsudskiego / Zubrzyckiego 03
Orląt Lwowskich / Hanki Sawickiej 02
Jana Pawła II / Politechnika 02
Jana Pawła II / Staszica 04
Władysława IV / Sikorskiego 03
Władysława IV / Kutrzeby 01
Monte Cassino / Bałtycka 04
Armii Krajowej / Kościół 11
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
|  Armii Krajowej / Bank 04
Morska / Bohaterów Warszawy 0221
Morska / Energetyków 0412
Przemysłowa / Morska 0224
Przemysłowa / Urząd Celny - 0415
BoWiD / Przemysłowa 0216
BoWiD / ZORD 0417
BoWiD / Przemysłówka 0618
|  BoWiD / Kospel 0819
BoWiD / Kospel 0519
Łukasiewicza / ROMEX - 01211
Łukasiewicza / NordGlass 03112
godziny 7
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
07Dv
sobota
niedziela
i święta
Objaśnienia:
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
D - kurs do BoWiD/KOSPEL przez Dworzec PKP
E - kurs do Łukasiewicza NORDGLASS
d - kurs do Dworca PKP
Rozkład jazdy ważny od 01.04.2014r

             


Rozkład jazdy linii nr 15
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Chałubińskiego, Szpital
Trasa:MN
Łukasiewicza / NordGlass 03
Łukasiewicza / ROMEX - 02
BoWiD / Kospel 08
BoWiD / Zakłady Przetwórcze 03
BoWiD / Mieszka I 01
Przemysłowa / Janex - 03
Przemysłowa / Urząd Skarbowy 01
Morska / Przemysłowa 03
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Morska / Kazel 01
Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Niepodległości 0622
Monte Cassino / Podgórna 0324
Władysława IV / Wańkowicza 0226
Jana Pawła II / Władysława IV 0517
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 0318
Jana Pawła II / Fałata 0119
Piłsudskiego / Traugutta 06312
Chałubińskiego / Szpital 02113
Chałubińskiego / Leśna 04114
Chałubińskiego / Centrum Edukacji 03115
godziny 5 6 7 8 910111213141516171819202122
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
37v
51
12
31v
57
10
33v
58
57v
08
48
28
08
48
38
18
32
57
24
37
58
23
37
58
18
38
58
17
43
34
48
43
49
27
sobota33
48
42
43
42
43
43
43
43
43
43
43
32
48
42
38
niedziela
i święta
31
48
42
44
42
44
44
44
44
44
43
43
32
48
42
38
Objaśnienia:
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
Rozkład jazdy ważny od 01.04.2014r

             


Rozkład jazdy linii nr 16
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Oskara Lange
Trasa:MN
Gnieźnieńska / Kamieniarska Pętla 08
Gnieżnieńska / Paderewskiego 05
Gnieźnieńska / 4 Marca 03
Gnieźnieńska / Modrzejewskiej 01
Krakusa i Wandy / Połczyńska 02
Krakusa i Wandy / Drzymały 04
Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Niepodległości 0622
Monte Cassino / Podgórna 0335
Władysława IV / Wańkowicza 0238
Jana Pawła II / Władysława IV 0519
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 03110
Śniadeckich / Politechnika 02111
Śniadeckich / Kołłątaja 04112
Śniadeckich / Oskara Lange 06113
Oskara Lange / Tradycji 02114
Oskara Lange / Pętla 03115
godziny 5 6 7 8 91011121314151617181920212223
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
51
11
31
51
11
31
51
11
31
51
11
31
51
11
31
51
11
31
51
11
31
51
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
11
31
51
11
31
51
11
31
51
11
31
51
11
31
51
25
26
sobota56
17
51
11
31
51
11
31
51
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
11
31
51
11
31
51
11
31
51
11
31
51
11
51
51
niedziela
i święta
51
21
51
31
51
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
13
33
53
11
31
51
11
31
51
11
31
51
11
31
51
51
51
Objaśnienia:
Rozkład jazdy ważny od 03.11.2014r

             


Rozkład jazdy linii nr 17
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Bank 04
w kierunku: Oskara Lange
Trasa:MN
Bohaterów Warszawy / Syrenki 07
Bohaterów Warszawy / Brzozowa 05
Bohaterów Warszawy / Mieszka I 03
Bohaterów Warszawy / Morska 01
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Armii Krajowej / Bank 04
Armii Krajowej / Niepodległości 0622
Monte Cassino / Podgórna 0324
Władysława IV / Wańkowicza 0226
Jana Pawła II / Władysława IV 0517
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 0318
Śniadeckich / Politechnika 0219
Śniadeckich / Kołłątaja 04110
Śniadeckich / Oskara Lange 06111
Oskara Lange / Tradycji 02112
Oskara Lange / Pętla 03113
godziny 5 6 7 9101112131415161718192022
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
52
32
53
15
50
01
01
01
01
01
45
30
20
21
21
21
21
21
28
sobota52
53
51
01
01
01
01
01
45
30
niedziela
i święta
Objaśnienia:
d - kurs do Armii krajowej / Dworzec PKP
Rozkład jazdy ważny od 01.08.2014r

             

Legenda:
  • Minuty na zielono - przystanek początkowy
  • - przystanek na żądanie
  • P - przystanek podmiejski
  • M - maksymalny czas przejazdu w mintutach między przystankami
  • N - maksymalny czas przejazdu w minutach narastająco

Lista przystanków Alfabetyczna lista wszystkich przystanków

© Wszelkie prawa zastrzeżone