MZKMIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI

Spółka z o. o. w Koszalinie

Internetowy Rozkład Jazdy Autobusów
Linie autobusowe:
234689101112131415161718



Opcje wyświetlania: przystanki końcowe   przebiegi  
 


Rozkład jazdy linii nr 3
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
w kierunku: Niekłonice
Trasa:MN
ŁABUSZ / Starowiejska Pętla 02
Starowiejska / Wilków Morskich - 03
Starowiejska / Farmerska - 01
Północna / Starowiejska - 03
Północna / Torfowa - 01
|  Jamneńska / Filtrowa MWiK 08
|  Jamneńska / Wichrowa - 05
Jamneńska / Szkoła Pętla 04
Jamneńska / Północna 01
Koszalińska / Kwiatowa - 05
Koszalińska / Żyzna - 03
Koszalińska / Ariadna - 01
Władysława IV / Działki Pętla 17
Władysława IV / Działki - 15
Władysława IV / Działki - 13
Władysława IV / Duńska - 11
Władysława IV / Francuska - 09
Władysława IV / Holenderska - 07
Władysława IV / Pierścień 07
Władysława IV / Pętla
Władysława IV / Kwiatkowskiego 05
Władysława IV / Sikorskiego 03
Władysława IV / Kutrzeby 01
Monte Cassino / Bałtycka 04
Armii Krajowej / Kościół 11
Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Krakusa i Wandy / Zwycięstwa 0322
Lechicka / Kolejowa 0224
Lechicka / Bumar 0426
Lechicka / Ogrodnictwo - 0617
Niekłonice / Drukarnia - 18
|  Niekłonice Działki / Pętla19
Niekłonice / Działki19
Niekłonice - P110
Niekłonice / Wieś P 02111
godziny 5 6 7 8 91011121314151617182021
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
11n
40
28n
52
21n
35
51
15
12n
44n
32n
16n
00
48n
33
00
59
40
27n
12n
43n
23n
49
02
34n
sobota37
38n
38
40n
22
25n
29
25n
29n
25n
29
27
25
niedziela
i święta
37n
38n
38
40n
26
25n
29
25n
29n
25n
29
27n
25
Objaśnienia:
n - kurs do Niekłonice Działki
d - kurs do Dworca PKP
Rozkład jazdy ważny od 2015.08.31

             


Rozkład jazdy linii nr 4
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
w kierunku: Władysława IV
Trasa:MN
Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Krakusa i Wandy / Zwycięstwa 0322
Lechicka / Kolejowa 0224
|  Niekłonice Działki / Pętla
|  Niekłonice / Drukarnia - 11
|  Lechicka / Ogrodnictwo - 0712
|  Lechicka / Działki 0513
|  Lechicka / Bumar 0314
Słowiańska / Lechicka 0115
Słowiańska / MEC 0427
Wenedów / Słowiańska 0129
Lutyków / Skargi 01211
|  |  Lechicka / Łużycka 01
Krakusa i Wandy / Lechicka 01112
Gnieźnieńska / Połczyńska 02214
Gnieźnieńska / Szkoła 04115
Gnieźnieńska / Strażacka 06217
Paderewskiego / Atrium320
Sybiraków / Paderewskiego - 02222
Sybiraków / 4 Marca - 04123
4 Marca / Wojska Polskiego 03124
4 Marca / Jednostka Wojskowa 01125
Traugutta / Nowowiejskiego 01328
Orląt Lwowskich / Hanki Sawickiej 02331
Jana Pawła II / Politechnika 02233
Jana Pawła II / Staszica 04235
Władysława IV / Akademicka 04237
Władysława IV / Pętla138
godziny 5 6 7 8 91314151619
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
54v
34
54
14v
34
54
14
54
20
30
21v
40
00
20
40v
00v
34
sobota46
56
42
niedziela
i święta
56
Objaśnienia:
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
h - kurs nierealizowany w dni wolne od handlu (oprócz 01 XI)
Z - kurs do Gnieźnieńska/Szkoła przez Lechicką/Łużycką
Rozkład jazdy ważny od 2015.07.01

             


Rozkład jazdy linii nr 12
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
w kierunku: Zagórzyno
Trasa:MN
Szczecińska / Pętla 09
Szczecińska / Sklep Meblowy 05
Szczecińska / ZDW 03
Szczecińska / Jasna 01
Mieszka I / Bohaterów Warszawy 02
Mieszka I / Zacisze 04
Mieszka I / BOWiD 06
BoWiD / Mieszka I 01
Przemysłowa / Janex - 03
Przemysłowa / Urząd Skarbowy 01
Morska / Sienkiewicza 06
Spokojna / Franciszkańska 02
Franciszkańska / Energetyków 01
Armii Krajowej / Kościół 11
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
|  Armii Krajowej / Bank 0411
Armii Krajowej / Niepodległości 0625
Monte Cassino / Podgórna 0338
Władysława IV / Wańkowicza 02210
Jana Pawła II / Władysława IV 05111
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 03112
Jana Pawła II / Fałata 01113
Traugutta / Piłsudskiego 04215
Traugutta / Zgody 02217
Zwycięstwa / 4 Marca 14219
Zwycięstwa / Zielona 16120
|  |  Zwycięstwa / Św. Wojciecha 18
|  |  Zwycięstwa / Zdobywców Wału Pomorskiego 20
|  |  Lubiatowska / Chełmoniewo 02
|  Lubiatowska / Łąkowa 05
|  Lubiatowska / Krawiecka - 03
|  Lubiatowska / Chełmoniewo 01
|  Zwycięstwa / Chełmoniewo Pętla 15
Św. Wojciecha / Kościół 02121
Św. Wojciecha / Jabłoniowa 04122
Św. Wojciecha / Wojska Polskiego 06123
Wojska Polskiego / Szkoła 02124
Zagórzyno / Pętla 02125
godziny 5 6131415162021
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
36
45
46
28
06
46v
26
06
06
sobota18
niedziela
i święta
18
Objaśnienia:
r - kurs przez Lubiatowska / Łąkowa w okresie nauki szkolnej
z - kurs do Zagórzyna realizowany w okresie nauki szkolnej
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
Rozkład jazdy ważny od 2015.07.01

             


Rozkład jazdy linii nr 15
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
w kierunku: BoWiD, SSE
Trasa:MN
Chałubińskiego / Centrum Edukacji 03
Chałubińskiego / Szpital 01
Piłsudskiego / Zubrzyckiego 03
Orląt Lwowskich / Hanki Sawickiej 02
Jana Pawła II / Politechnika 02
Jana Pawła II / Staszica 04
Władysława IV / Sikorskiego 03
Władysława IV / Kutrzeby 01
Monte Cassino / Bałtycka 04
Armii Krajowej / Kościół 11
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
|  Armii Krajowej / Bank 0411
Morska / Bohaterów Warszawy 0222
Morska / Energetyków 0413
Przemysłowa / Morska 0225
Przemysłowa / Urząd Celny - 0416
BoWiD / Przemysłowa 0217
BoWiD / ZORD 0418
BoWiD / Przemysłówka 0619
|  BoWiD / Kospel 08110
BoWiD / Kospel 05110
Łukasiewicza / ROMEX - 01212
Łukasiewicza / NordGlass 03113
godziny 7
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
07D
sobota
niedziela
i święta
Objaśnienia:
D - kurs do BoWiD/KOSPEL przez Dworzec PKP
E - kurs do Łukasiewicza NORDGLASS
d - kurs do Dworca PKP
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
Rozkład jazdy ważny od 2015.07.01

             


Rozkład jazdy linii nr 15
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
w kierunku: Chałubińskiego, Szpital
Trasa:MN
Łukasiewicza / NordGlass 03
Łukasiewicza / ROMEX - 02
BoWiD / Kospel 08
BoWiD / Zakłady Przetwórcze 03
BoWiD / Mieszka I 01
Przemysłowa / Janex - 03
Przemysłowa / Urząd Skarbowy 01
Morska / Przemysłowa 03
Morska / Kazel 01
|  Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Armii Krajowej / Bank 0434
Armii Krajowej / Niepodległości 0626
Monte Cassino / Podgórna 0328
Władysława IV / Wańkowicza 02210
Jana Pawła II / Władysława IV 05111
Jana Pawła II / Jagoszewskiego 03112
Jana Pawła II / Fałata 01113
Piłsudskiego / Traugutta 06316
Chałubińskiego / Szpital 02117
Chałubińskiego / Leśna 04118
Chałubińskiego / Centrum Edukacji 03119
godziny 5 6 8 91011131820
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
36
11
07
47
27
07
47
30v
56
sobota41
41
31
41
niedziela
i święta
41
41
31
41
Objaśnienia:
v - kurs wykonuje autobus wysokopodłogowy
Rozkład jazdy ważny od 2015.07.01

             


Rozkład jazdy linii nr 16
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
w kierunku: Gnieźnieńska / Kamieniarska
Trasa:MN
Oskara Lange / Pętla 03
Oskara Lange / Staszica 01
Śniadeckich / Oskara Lange 03
Śniadeckich / Jana Pawła II 01
Jana Pawła II / Staszica 04
Władysława IV / Sikorskiego 03
Władysława IV / Kutrzeby 01
Monte Cassino / Bałtycka 04
Armii Krajowej / Kościół 11
Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Krakusa i Wandy / Zwycięstwa 0322
Krakusa i Wandy / Lechicka 0124
Gnieźnieńska / Połczyńska 0226
Gnieźnieńska / Szkoła 0417
Gnieźnieńska / Strażacka 0629
Gnieźnieńska / Kamieniarska Pętla 08110
godziny 5 6 7 8 910111213141516171819202122
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
35
55
25
48
08
28
48
07
27
47
07
27
47
07
27
47
07
27
47
07
27
47
07
25
46
06
26
46
06
26
46
06
26
46
04
24
44
04
24
44
04
24
44
04
26
46
06
25
55
28
53
sobota34
54
27
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
08
28
58
niedziela
i święta
27
30
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
10
30
50
08
28
20
Objaśnienia:
Rozkład jazdy ważny od 2015.08.31

             


Rozkład jazdy linii nr 17
odjazdy z przystanku: Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
w kierunku: Bohaterów Warszawy / Syrenki
Trasa:MN
Oskara Lange / Pętla 03
Oskara Lange / Staszica 01
Śniadeckich / Oskara Lange 03
Śniadeckich / Jana Pawła II 01
Jana Pawła II / Staszica 04
Władysława IV / Sikorskiego 03
Władysława IV / Kutrzeby 01
Monte Cassino / Bałtycka 04
Armii Krajowej / Kościół 11
Armii Krajowej / Dworzec PKP 01
Zwycięstwa / Dworzec PKS 0111
Szczecińska / Mieszka I 0223
Szczecińska / Brzozowa 0414
Szczecińska / Syrenki 0615
Bohaterów Warszawy / Syrenki 0716
godziny 5 6 7 8 9101112131415161718192022
dzień
powszedni
m
i
n
u
t
y
39
19
39
00
37
37
37
37
37
37
32
17
03
01
57
57
57
57
57
12
sobota39
39
39
39
39
39
39
39
32
17
03
niedziela
i święta
Objaśnienia:
Rozkład jazdy ważny od 01.08.2014r

             

Legenda:
  • Minuty na zielono - przystanek początkowy
  • - przystanek na żądanie
  • P - przystanek podmiejski
  • M - maksymalny czas przejazdu w mintutach między przystankami
  • N - maksymalny czas przejazdu w minutach narastająco

Lista przystanków Alfabetyczna lista wszystkich przystanków

Gopay - bilety okresowe przez Internetkiedyprzyjedzie.pl
© Wszelkie prawa zastrzeżone